Wie zijn wij

 

VERKOOP

Henk Havelaar

Account Manager Noord- en Midden Nederland
Mobiel: +31 (0)6 4685 3994
E-mail: h.havelaar@mooij-agro.com

 

 

 

Dave Houben

Project Engineer
Tel. +31 (0)77 327 5060
Mobiel: +31 (0)6 5471 6335
E-mail: d.houben@mooij-agro.com

 

 

Kelly Janssen

 

Internal Sales Assistent
Tel. +31 (0)77 327 5083
E-mail: k.janssen@hotraco.com

 

 

 

Jeroen van Kappel

Account Manager Zuid-West Nederland
Mobiel: +31 (0)6 1216 9410
E-mail: j.van.kappel@mooij-agro.com

 

 

 

Maarten Mooij

 
Directeur 
Tel.  +31 (0)77 327 5047
Mobiel: +31 (0)6 5323 0335 
E-mail: m.mooij@mooij-agro.com

 

 

Ir. Hans van den Oever

Area Sales Manager voor Europa en Rusland
Tel. +31 (0)77 327 5027
Mobiel +31 (0)6 5370 9631
E-mail: h.van.den.oever@mooij-agro.com

 

 

Alex Ossadtchii

Sales Eastern Europe
Tel. +31 (0)77 327 5045
Mobiel +31 (0)6 1531 8996
E-mail:  alex@mooij-agro.com

 

 

 

Sander Perfors

Project Engineer
Tel. +31 (0)77 327 5061
E-mail: s.perfors@mooij-agro.com

 

 

 

Ron van Rengs

Project Engineer 
Tel.  +31 (0)77 327 5048
E-mail: r.van.rengs@mooij-agro.com

 

 

 

SERVICE

Jos Verlinden

Tel. +31 (0)77 327 5020
E-mail: service@hotraco.com

 

 

 

REPARATIE

Twan Nillesen
Tel. +31 (0)77 327 5082
E-mail: t.nillesen@hotraco.com

 

FINANCIEEL

Leon Baltussen
Tel. +31 (0)77 327 5009
E-mail: l.baltussen@hotraco.com

 

LOGISTIEK

Koen van Keijsteren
Tel. +31 (0)77 327 5013
E-mail: k.van.keijsteren@hotraco.com

 

webdesign: Artis